تبلیغات
سایت گردشگری آستارا و تالشان - مطالب هفته اول فروردین 1395

پایگاه اطلاع رسانی سایت گردشگری آستارا و تالشان

ولی داداشی نماینده منتخب دهم آستارا - تصویر خبر ی

ولی داداشی   نماینده منتخب دهم آستارا - تصویر خبر ی
اولین تصاویر نماینده منتخب توسط  روزنامه الكترونیكی دردنیوز و آستارا نیوز و گیلان من


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

رقص یهود در هولوکاست ایرانیان

مسلّماً یهودیان و کسانى را که شرک ورزیده‏اند، دشمن‏ترین مردم نسبت به مؤمنان خواهى یافت... (المائده 82)

از جشن پوریم یا سیزده بدل  چه می دانید؟ هولوکاست واقعی را یهودیان در کجا و علیه چه کسانی اجرا کردند؟ آیا از کشتار ده‌ها هزار ایرانی به دست یهودیان اطلاعی دارید؟ آیا روز "13 بدر" نوروز و خروج از خانه‌ها ریشه در قتل عام ایرانیان باستان دارد؟ با از پایکوبی صهیونیست‌ها در سالروز کشتار ایرانیان همراه شوید. اا دارستانی محقق و نویسنده و پژوهشگر دینی
 

جشن «پوریم» یکی از سنت‌های قدیمی قوم یهود است که در دهه‌های اخیر و پس از تشکیل رژیم جعلی اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی، رنگ و بوی متفاوتی به خود گرفته است. این به اصطلاح جشن که همزمان با سیزدهمین روز از سال جدید خورشیدی برگزار می‌شود، در حقیقت جشن و پایکوبی بر خون ده‌ها هزار نفر از مردم ایران است که با توطئه و دسیسه دو یهودی نفوذی در دربار خشایارشاه کشته شدند.

نتانیاهو در جشن پوریم - 1999

در کتاب عهد عتیق درباره این داستان آمده است: «شاه ایران زمین که در پایان جشن ۱۸۰ روزه از باده نوشی بدمست شده بود، در هنگام بدمستی، شهبانو "وشتی" را می‌طلبد تا او را به اغیار بنمایاند. ملکه از این دستور گستاخانه شاه سر باز می‌زند و شاه خشمگین، او را از شهبانویی ساقط می‌كند و او را به دست جلاد می سپارد.

یهودیان که در سراسر ایران، نفوذ فراوان داشتند، جسارت‌شان به جایی رسیده بود که از دادن مالیات و خراج استنکاف می‌كردند و این استنکاف موجب شده بود که «‌هامان» صدراعظم خشایارشاه علیه آنان بشورد و آنان را در تنگنا قرار دهد و یا حتی دستور قتل برخی از آنان را صادر كند، البته یهودیان در برخی کتاب‌های خود می‌گویند: "مردخای" که پیشوای دینی یهودیان در عصر خشایارشاه بوده، وقتی حاضر به تعظیم در مقابل ‌هامان نمی‌شود، او و اتباعش مورد غضب‌هامان قرار گرفته و تهدید به مرگ می‌شوند.

یهودیان که به صورت غیررسمی در دربار شاه نفوذ داشتند، چاره می‌اندیشند و از این فرصت استفاده کرده و دخترکی یهودی به نام «اِستِر» را به عنوان ملکه و شهبانوی کشور به پادشاه معرفی می‌کنند و به او نیز توصیه می کنند که یهودی بودن خود را پنهان کند.استر، دخترک یهودی که با پنهان کردن هویت یهودی اش، به دربار خشایارشاه راه یافت و مقدمات کشتار ایرانیان را فراهم کرد

 

فاحشه‌گری حلال در یهودیت

در سال ۲۰۱۰ یک خاخام یهودی در اسرائیل با اشاره به واقعه پوریم و استر، اعلام کرد جاسوسان زن سازمان موساد مجاز به انجام هر گونه عمل جنسی با دشمنان برای انجام ماموریت خود هستند؛ همانگونه که استر هویت یهودی خود را پنهان کرد و با یک دشمن ایرانی یعنی اخشورش (خشایارشاه) ازدواج کرد و با این کار ملت یهود را نجات داد.
 این مورد یکی از موفق ترین عملیات نفوذ زنان جاسوس یهودی در میان مقامات کشورهای دیگر به شمار می رود که با استفاده از زیبایی ظاهر و به خدمت گرفتن جذابیت های جنسی، توطئه های قوم یهود را اجرا کردند و می کنند.

شاه سست عنصر نیز وقتی زیبایی او را می‌بیند، شیفته او شده و او را به عنوان ملکه تمام ایرانیان برمی گزیند، بدون آنکه بداند او یهودی است و یا برادرزاده «مردخای» رهبر مذهبی یهودیان ایران است. اِستِر ملکه ایران می‌شود و با نقشه‌های «مردخای» عموی خود، صدراعظم خشایارشاه یعنی هامان را از تخت صدر اعظمی به زیر کشیده و بر دار می‌كند و به همراه ۱۰ پسرش به مرگ محکوم می‌کند.


ضیافت شام استر برای هامان در حضور خشایارشاه

در این ضیافت استر خواستار مجازات هامان بدلیل دشمنی با یهودیان شد

نقاش: ژان ویکتور (قرن 17)


یهودیان حاکم بلامنازع دربار هخامنشی می‌شوند و البته آنان در برخی کتب خود آورده‌اند که ‌هامان در نزد مردخای توبه كرده است که تواریخ دیگر گواهی قتل وی توسط یهودیان را می‌دهند. یهودیان چون بر بلاد ایران حاکم شدند، از پادشاه، سه روز مهلت خواستند تا مخالفان پارسی و ایرانی یهودیان را بکشند و در این سه روز، بیش از 77  هزار ایرانی توسط یهودیان قتل عام شدند و در برخی نقل‌ها، این تعداد تا 500 هزار نفر نیز عنوان شده است.

از آن زمان تا کنون، این روز به عنوان "عید یهودیان" زنده نگاه داشته شده و هر سال یهودیان سراسر جهان در این روز مراسم مختلفی از قبیل روزه گرفتن، برپایی جشن و پایکوبی، نوشیدن شراب و افراط در مستی، دادن هدیه به یکدیگر و ... گرامی می دارند.
عید پوریم 2012

تل آویو  - بیت المقدس

اما در سرزمین های اشغالی، پوریم رنگ و بوی دیگری دارد که در ادامه و به تفصیل به آن پرداخته خواهد شد.

واقعه تاریخی؛ هولوکاست ایرانیان به دست یهودیان

در زمان خشایارشاه، یهودیان جزء اقلیت های مذهبی ایران بودند و همواره سعی در نفوذ در دربار شاه ایران داشتند. هامان صدراعظم خشایارشاه بدلیل نافرمانی یهودیان از دستورات و قوانین پادشاهی، از عدم پرداخت مالیات و سرپیچی از فرمان پادشاه این قوم ابراز نگرانی می کند و پادشاه را در جریان توطئه های یهودیان قرار می دهد و  از پادشاه می خواهد تا پیش از آنکه این قوم علیه تاج و تخت شاه اقدامی کنند، با توطئه این قوم مقابله کند.

مردخای رهبر یهودیان آن زمان ایران سرانجام با دسیسه های فراوان و فرستادن یکی از دختران یهودی به دربار، او را جانشین شهبانوی ایران که به جرم سرپیچی از دستور گستاخانه خشایارشاه برای نمایان کردن زیبایی های خود برای حاضرین در دربار شاه برکنار شده بود، می کند. مردخای و استر

نقاش: آرنت دی گلدر (قرن 17)


با ورود "استر" دخترک جوان زیباروی یهودی به دربار، مردخای به راحتی نقشه های شوم خود را بوسیله استر و اغوای شاه ایران اجرا می کند. هامان نیز شاه را از توطئه مردخای آگاه می سازد و پادشاه دستور بر دار کردن مردخای را صادر می کند. اما استر که به شدت بر روی شاه سست عنصر تسلط یافته بود، با خائن جلوه دادن هامان و اینکه وی توطئه کشتن شاه را در سر دارد، هامان را بر دار می کنند.
وشتی، شهبانوی ایرانی
وشتی از دستور خشایارشاه برای نمایان کردن زیبایی هایش برای مهمانان شاه خودداری کرد و به دست جلاد شاه کشته شد


نقاش: ادوین لانگ (قرن 19)


توطئه استر و مردخای با کشتن هامان پایان نمی پذیرد و  آنها حکم قتل هر 10 پسر هامان را نیز از پادشاه ایران می گیرند و در قدم بعدی 10 پسر هامان نیز کشته می شوند.

اوج دشمنی یهودیان با ایرانیان پس از کشتن هامان و 10 پسرش آنجا بیشتر آشکار می شود که استر و مردخای با کشته شدن پسران هامان نیز راضی نشده و اجساد آن ها را در شهر بر دار می کنند تا میان ایرانیان رعب و وحشت ایجاد کرده و ناگفته سرنوشت دشمنان و مخالفان یهودیان را به نمایش بگذارند.

هامان به جز این 10 پسر، یک فرزند دختر نیز داشت که پیش از کشته شدن، خود کشی می کند.

کشتار نیمی از جمعیت ایران

پس از کشتن هامان، یهودیان مهاجر ساکن در ایران که اینک در دربار نیز راه یافته بودند، به هجوم به شهرهای ایران، دست به قتل عام گسترده ایرانیان می زنند. در 127 استان ایران آن زمان، طی دو روز بیش از500 هزار نفر - کشته می شوند.

در کتب مربوط به یهودیان از جمله کتاب استر، یهودیان به تا 500 هزار نفر ذکر کرده اند.

در آن زمان ایران نزدیک به 800 هزار نفر جمعیت داشته و با احتساب 500 هزار نفر، بیش از نیمی بیشتر  از جمعیت آن روز ایران به دست یهودیان قتل عام می شوند.حمله به منازل فلسطینیان و غارت اموال آن ها

کشتار و غارت اموال از آموزه های استر بوده و ریشه در تاریخ یهود دارد یهودیان با حمله به خانه های ایرانیان، مردان، زنان و کودکان را به قتل رسانده و بنا بر برخی از متون موجود اموال آن ها را نیز غارت می کنند. اما یهودیان در متون خود تنها به قتل عام ایرانیان اعتراف کرده و هرگونه غارت اموال آنان را تکذیب می کنند و آن را از افتخارات خود می دانند...!!

آیا پوریم با سیزده فروردین ایرانیان ارتباط دارد؟

گفته می شود این کشتار در روزهای 13 و 14 ماه آدار اولین ماه سال جدید انجام می شود و روز دوم کشتار به اصرار استر به خشایارشاه برای از بین بردن دشمنان قوم یهود ادامه پیدا می کند. براساس متون تاریخی، نحسی روز 13 فروردین در میان ایرانیان و بیرون رفتن مردم از خانه ها ریشه در کشتار تاریخی ایرانیان داشته است.

* (در تقویم یهودیان دو ماه آدار اول و دوم در تقویم عبری وجود دارد که ماه آدار دوم آن مصادف با اسفند ماه و فروردین ماه خورشیدی است.)

پس از این قتل عام ایرانیان، یهودیان جشن و پایکوبی بر پا کرده و به شکرانه غلبه بر ایرانیان و ریختن خون دشمنان قوم یهود، آن را عید اعلام کرده و روزه می گیرند. مردخای از آن زمان به پیامبر این قوم و استر - دخترک فاسد یهودی که با تکیه بر این حربه به دربار شاه راه یافته بود - نیز به شخصیتی مقدس که مورد لطف خداوند است تبدیل می شوند. استر پس از آن کتابی می نویسد که تمام این وقایع را لطف و رحمت الهی و با اراده خداوندی توصیف می کند. این کتاب اکنون به کتاب مقدس یهودیان تبدیل شده است.

مقبره استر و مردخای یهودی در همدان

پوریم به معنای قرعه بوده و به اعتقاد یهودیان، این سرنوشت و تقدیر الهی بوده است و "قرعه" ای از جانب پروردگار برای لطف به قوم برگزیده یهود و نابودی دشمنان آن ها.


پوریم؛ عید یهودیان سراسر جهان

متاسفانه برخی از این تصاویر که در ادامه نیز آمده است مربوط به جشن ایرانیان یهودی در آمریکا می باشد.
پوریم از جمله اعیاد مهم یهودیان در سراسر جهان است. از سرزمین های اشغالی تا آمریکا و حتی یهودیان داخل ایران، به شیوه های مختلفی در این دو روز جشن می گیرند.


اوج این جشن ها در اسرائیل است. جایی که صهیونیست سرمست از کشتار ایرانیان، تا حد جنون شراب نوشیده و بد مستی یکی از سنت های مرسوم آنان در این روز است.
خاخام های یهودی نیز در این جشن ها مراسم ویژه ای برگزار می کنند. خاخام های صهیونیست با برگزاری جشنی، در نوشیدن شراب و رقص و پایکوبی با یکدیگر رقابت می کنند. معمولا  افراط در نوشیدن شراب در این روز به حدی است که قادر به راه رفتن نبوده و در خیابان های تل آویو و دیگر اراضی اشغالی، بیهوش و بی رمق به زمین می خورند.

در آموزه های تلمود یهودیان در یکی از بخش ها به صراحت به نوشیدن شراب تا حد سرمستی توصیه شده است:

"در روز پوریم هر فرد - یهودی - مکلف است به حدی - شراب - بنوشد که تفاوت میان "نفرین بر هامان" و "درود بر مردخای" را تشخیص ندهد."

 Megillah (7b): Rava said: A person is obligated to drink on Purim until he does not know the difference between "cursed be Haman" and "blessed be Mordechai" کودکان اسرائیلی در جشن پوریم 2012 - بیت المقدس

خط و نشان صهیونیست های آدم خوار برای ایرانیان


از دیگر مراسمی که در عید پوریم اجرا می شود، رژه زامبی ها در اسرائیل است. در این رژه صهیونیست ها با گریم خود به شکل زامبی ها - آدم خوارها - اعضای مصنوعی از بدن انسان را به نشان خونخواهی و کشتار ایرانیان بر دهان می گیرند.

برخی از تصاویر این مراسم که قابل انتشار است در ادامه است.

 نوشیدن خون یا نوشیدنی به رنگ خون به عنوان نمادی از خونخواهی و خونخواری یهودیان نسبت به ایرانیان از جمله رسوم یهودیان در این روز است.
پوریم در لس آنجلس؛ پایکوبی ایرانیان به افتخار هولوکاست هموطنانشان


متاسفانه ایرانیان پیرو دین یهود نیز بدون توجه به ریشه تاریخی این واقعه و کشتار ایرانیان و اینکه زنده نگاه داشتن آن تا کنون بیش از هرچیز توهین به ایرانیان بوده، این روز را در نقاط مختلف جهان جشن می گیرند.

کنیسه "نصح"، کنیسه ایرانیان یهودی مقیم آمریکاست که جمعیتی حدود 20 هزار نفری در لس آنجلس را تشکیل می دهند. کنیسه نصح از جمله مکان هاییست که در عید پوریم، جشن برپا کرده و ایرانیان با جمع شدن در این کنیسه، با پختن شیرینی، غذا، تهیه شراب و هدیه دادن به هم، کشتار ایرانیان باستان را به شادی می نشینند.ایرانیان یهودی در کنیسه نصح لس آنجلس نیز پوریم و کشتار ایرانیان را جشن می گیرند

لینک اعلام برگزاری جشن پوریم 2012 در کنیسه نصح

http://www.08.net/08event/EventDetail.aspx?eid=a1fe18d5-5efe-4398-9069-2dd1ba369884


"هامان سوزان" و شیرینی "گوش هامان"؛ نمادهای درنده خویی قوم یهود

از دیگر مراسمی که یهودیان در این روز برگزار می کنند، مراسم "هامان سوزان" است. آن ها هامان - و ده پسرش - را نماد دشمنان قوم یهود دانسته و بطور سمبلیک در مراسمی، نمادی و یادبودی از هامان، وزیر الوزاری خشایارشاه را در آتش می سوزانند.

همچنین یهودیان با پختن شیرینی به نام "گوش هامان"، بر دار کردن وزیر ایرانی را جشن می گیرند.
خمیر این شرینی سه گوش از بذر خشخاش است و میان این شیرینی با آلو یا مربا پر شده است. این شیرینی بیشتر توسط یهودیان اشکنازی درست می شود، البته تعدادی از کلیمیان ایران هم به این شرینی علاقه مند هستند. اسم این شرینی گوش هامان است. یهودیان در جشن قتل عام ایرانیان، این شرینی ها را می خورند و همراه خوردن این شرینی شعری اهانت آمیز نسبت به ایرانیان و وزیرالوزاری ایرانی خوانده می شود.
شیرینی معروف به "گوش هامان"


پوریم در ایران


در داخل ایران نیز، اقلیت های یهودی که همواره مورد لطف و میزبانی ایران بوده اند، در این روز روزه گرفته و با پختن غذا و خیرات و برگزاری محدود جشن، عید پوریم را جشن می گیرند.

مقبره استر و مردخای در همدان از جمله مکان هاییست که یهودیان آن را عبادتگاه و زیارتگاه خوانده و مدت ها جشن های خود را در آن برگزار می کردند که با اعتراض مردم به اهانت آمیز بودن این جشن ها برای ایرانیان و برگزاری تجمعاتی در برابر مقبره استر و مردخای، همراه بوده است.
مقبره استر و مردخای دومین مکان مقدس یهودیان جهان که پس از اعتراض مردم همدان، نام "زیارتگاه" آن حذف شد

مقبره استر و مردخای، به ادعای یهودیان، پس از غصب مسجد الاقصی، دومین مکان مقدس این قوم به شمار می رود.

نتانیاهو مردم ایران را به پوریمی دوباره وعده داد

اما به جز مقدس بودن این روز برای یهودیان، با ظهور پدیده منحوس صهیونیسم، پوریم وجهی سیاسی نیز به خود گرفته و سران رژیم صهیونیستی گاه با اشاراتی به آن واقعه، تلویحا ایران و ایرانیان را به تکرار کشتاری مشابه تهدید می کنند.

در روزهای پایانی سال 1390 اتفاقی جالب در عرصه سیاست رخ داد. در 7 مارس، نتانیاهو در دیدار با اوباما نسخه‌ای از کتاب اِستِر (Esther) را به او هدیه داد.  کتاب استر (מגילת אסתר) یکی از بخش‌های عهد عتیق یا همان تورات است و از دیدگاه تاریخی این هدیه بسیار پرمعناست.

خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام اسرائیلی نقل می‌کند: نتانیاهو به باراک اوباما گفته است: «آن‌ها (ایرانی‌ها)، آن زمان هم می‌خواستند ما را نابود کنند.» یکی از قسمت‌های این کتاب می‌گوید: «... و یهودیان تمام دشمنان را با تیغ شمشیر و کشتار و نابودی درهم کوبیدند و آنچه را انجام دادند که دشمنان‌شان با آنان می‌کردند.» به گزارش رویترز، نتانیاهو با این هدیه، تلویحاً ایران را به نازی ها تشبیه نموده که طی مدعی هستند در جنگ جهانی دوم 6 میلیون یهودی را کشته اند.

2500 سال تهدید و کشتار؛ رمز پوریم

بسیاری از اعمال و سیاست های صهیونیست ها پس از 2500 سال از واقعه پوریم، همچنان حاوی نمادهایی از این کشتار بوده و یادآور روزی است که از هر 11 ایرانی، یک نفر به دست قوم یهود کشته می شود.
ایهود اولمرت در جمع کودکانی که پوریم را جشن گرفته اند


تهدیدهای مقامات اسرائیل، اهدای کتاب استر به اوباما در هنگام مذاکره در مورد ایران، تهدید به حمله به ایران به بهانه اینکه ایران قصد دستیابی به سلاح کشتار جمعی و نابودی اسرائیل را دارد و این توهم که کشورهای اسلامی تلاش می کنند با دستیابی به سلاح کشتار جمعی یهودیان را نابود کنند...اینها همگی یادآور توطئه های مردخای و زمزمه های استر با خشایارشاه در مورد ایرانیان و دشمنان آن زمان یهودیان بود که در نهایت به هولوکاست ده ها هزار نفری تبدیل شد.

مقایسه رفتار یهودیان با هولوکاستی که خود رقم زده اند و استفاده از هولوکاستی جعلی که مدعی هستند 6 میلیون یهودی طی دو سال کشته شده اند، نمایانگر اوج فتنه گری و پلیدی صهیونیست ها در رسیدن به اهداف شومشان در تسلط بر جهان است. آن جا که اجازه سخن گفتن درباره یکی داده نمی شود و دیگری به عنوان عیدی مقدس بزرگ داشته می شود؛ و هر دو در راستای هدفی بزرگتر است.


رمز پوریم

یکی از رمزهای پوریم، پس از پایان جنگ جهانی دوم نمایان شد.


فیلم رمزگشایی از پوریم

لینک دانلود

و همچنان سکوت ایرانیان و مقامات ایرانی، برگزاری جشن های پوریم - حتی در ایران - و رقص و پایکوبی صهیونیست ها بر خون ایرانیان ادامه دارد. هولوکاستی حقیقی که در سایه هیاهوی هولوکاست ساختگی صهیونیست ها نه تنها نادیده گرفته شده، بلکه به شکرانه این کشتار، هرساله جشن برپا می شود و تهدید ها تکرار می شوند.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

سایت آستارالی هنوز رفع فیلتر نشده است

سایت آستارالی هنوز رفع فیلتر نشده است 
اسماعیل اسدی دارستانی مدیر مسئول  سایت انتخابات آستارا كه بالای 45 هزار بازدید  كننده در روز داشت  بدون هیچ مدرك و سندی با اعمال  نفوذ  نمیانده اسبق آستارا ششم اسفند فیلتر شد    بدون هیچ تذكر یا اخطاری   و هیچ كس جوابگو نیست و سامانه فیلترینگ هم كه آدم به سیم خاردار وصل كرده كسی جوابگو نیست
 واقعا جای وسال سات سایتی كه بالای 40 هزاربازدید  در شهرستان كه هشتاد هزار نفر جمعیت دارد  آیا می شود فیلتر شكرد یعنی نصف جمعیت شهرستان بازدید روز انه از این  سایت داشتند  چرا كسی در خصوص فضای مجازی جوابگو نیست  و سامانه فیلترینگ هم سر كاری است  جوابگو نیستند به مسئولان امنیتی آستارا هم نامه نوشتم كسی جوابگو نسیت.....  astarali.ir
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

ارسال عكس كوچو لو های آستارا از شما و چاپ و در مسابقه گذاشتن از ما فرزندان آستارا

ارسال عكس كوچو لو های آستارا از شما  و چاپ  و در مسابقه گذاشتن  از ما  فرزندان آستارا ..... در كانال صدا و سیمای آستارا كوچولو های آستارا مسابقه بهترین عكس بر گزار می شود و در آخر هر ماه به هر كو چولو بر گزیده لوح تقدیر   توسط آستارا نیوز و فرزندان استارا اهدا خواهد شد  .... و بهترین كوچولو تصویرانشان  بعنوان شایسته ترین كودك استارایی  رایگان بچاپ خواهد رسید    astaranews.com        astaranews1.ir    dardnews.ir      astara1.ir      www.gilanman.ir    در ص شخصی  من یا   در صحفه  حامیان داداشی  آستارا ( یعنی داداش دكتر هالو )  تصاویر را با اسم و نشان در صورت تمایل با بگذارید   تا در كانال  @dardnews          در آخر هرماه بهترین وشایسته ترین كودك‌استارایی انتخاب  در سایت های معروف استارا نیوز  و  درد نیوز و گیلان  من چاپ شود و ضمنا  عكس دانش آموزان و دانشجوایانی   آستارایی كه با نمره بیشت قبول شدند بصورت رایگان در سایت ها چاپ می شود ....   دكتر  محمد علی هالو      @dardnews


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

خیلی خسته ام داداش خیلی ... ولی امان از روزی که دوباره پاشم...؟ آنروز نزدیک است چون عمر مثل برق می گذارد. دکتر هالو

گرگ وقتی میره زیر ماشین و زخمی میشه به زور خودشو میکشونه اونور جاده .؟ انتظار نداره کسی کمکش کنه و زخمش هاشو ببندو .؟ انتظار نداره کسی یه کاسه آب بذاره جلوش.. فقط می خواد بره یه جایی کز کنه و با درد خودش بساز بره یه جای که حداقل کسه بهش سنگ نزنه!. میدونی داداش ؟ دارم خودمو می رسوم انور جاده .. نمی خواهم حالمو بپرسی ..یا زخم مرا مداوا کنی .. فقط اون سنگی که تو مشتت قایم کردی از پشت بمن بزنی رو برو بمن بزن و یا بنداز زمین .. روبرو صوری برای نخند? سنگ که از پشت می زنی  دو تا زخم میزنی زخم تن و زخم دل؟ زخم تن درست می شود اما زخم دل?.. خیلی خسته ام داداش  خیلی ... ولی امان از روزی که دوباره پاشم...؟ آنروز نزدیک است چون عمر مثل برق می گذارد. دکتر هالو dardnews.irداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

جاذبه های گردشگری آستارا astara1.ir آستارا

جاذبه های گردشگری آستارا  astara1.ir آستارا

1- باغ عباس آباد

2- منطقه ییلاقی حیران

3- آبگرم کوته کومه و علی راشی

4- مرداب استیل

5- طرح ساحلی صدف سیبلی

6- آبشار لوندویل

7- حیات وحش

8- پارک جنگلی بی بی یانلو

9 – تالاب استیل   10- مجتمع ساحلی شهر لوندویل  11- مجتمع ساحلی سفیر امید شهر آستارا    12- تالاق آق  13- تله كابین حیران آستارا   14- امام زادگان ابراهیم و قاسم استارا   15- بابا حسن  16- باغ پرندگان آستارا  17  - ریس حیاطی گمرك  و مدرسه حكیم نظامی ‌آستارا و مدرسه سیبلی  ( میراث فرهنگی )  18- روستای تاریخی دیله كانرود   19- شهر تاریخی شنیدان در حاجی امیری حیران ( شنیدان‌)  20- رود خانه  آستارا چای    


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

جاذبه های گردشگری گیلان به تفکیک شهرستان

آستارا

1- باغ عباس آباد

2- منطقه ییلاقی حیران

3- آبگرم کوته کومه و علی راشی

4- مرداب استیل

5- طرح ساحلی صدف

6- آبشار لوندویل

7- حیات وحش

8- پارک جنگلی بی بی یانلو

9 – تالاب استیل


آستانه اشرفیه

1- پارک ساحلی آستانه

2- پارک جنگلی بندر کیاشهر

3- اسکله ماهیگیری و قایقرانی بندر کیاشهر

4- پارک جنگلی صفرابسته

5- تالاب بوجاق بندر کیاشهر

6-بازارهای هفتگی

7-آرامگاه دکتر معین

8-آرامگاه سید جلال الدین

9-حسن کیاده ( کیاشهر کنونی )

10-آرامگاه آقا سید علی کیا


املش

1-برج تاریخی میل امام با ارتفاع 7 متر

2- خانه های قدیمی خاندان صوفی (املش)

3-امامزاده سید قاسم لیل

4- تالاب زربیجار

5-دهکده ییلاقی خصیب دشت

6-چشمه آب معدنی لوزان

7-پارک جنگلی هلو دشت

8- منطقه جنگلی خرما

9-بازار هفتگی املش

10- تاریخ املش

11- مناطق ییلاقی و باغات چای

12- غار تلاین گورج و هفت خم تله سر

13- یخچال طبیعی ملجا دشت


بندر انزلی

1- تالاب بین المللی انزلی

2- پارک ساحلی بلوار قدس

3- دهکده ساحلی

4- تالاب سرخانکل

5- منطقه ساحلی –سنگاچین و کپورچال

6-ساحل قو

7- منطقه آزاد انزلی

8-بلوار انزلی

9-بقعه امامزاده ابراهیم

10- بقعه آقا پیر

11- بقعه اقا نجفی

12-بقعه بی بی حوریه

13-بازار گیلار

14-بازار پردیس

15- بازار کاسپین

16- بازار آسیای میانه

17- بازار های هفتگی


تالش

1-مناطق ییلاقی سوباتان و آق اولر

2-جاده کوهستانی اسالم به خلخال

3-پارک جنگلی گیسوم

4-ساحل در یای لیسار

5-آبشار حویق

6-منطقه جنگلی ییلاقی ناو اسالم

7-قلعه لیسار معروف به دژ سلسال (دوره اسماعیلیان)

8-حمام قدیمی آق اولر (دوران صفویه)

9-روستا وبقعه شامیلرزان

10-محوطه باستانی و ییلاق تول

11-روستای سینه هونی

12-کاخ های قشلاقی و ییلاقی نصر الله خان (معروف به سردار امجد)

13-روستای مریان

14-مسجد عباسیه آق اولر

15-بازارهای هفتگی تالش


رودبار؛

1- آشتفشان درفک

2- سوسن چلچراغ یا سوسن سفید (روستای داماش عمارلو)

3- سد منجیل با چشم انداز طبیعی و زیبای آن

4- چشم انداز و جاذبه های اطراف رودخانه سفیدرود

5- تالاب سیاهرود

6-دریاچه سد تاریک

7- چشمه آب معدنی داماش

8- درخت سرو هرزویل

9-دهکده ییلاقی – ورزشی سالانسر

10- چشمه لویه

11- چشمه آب معدنی سنگ رود

12- چشمه کلشتر (منجیل)

13- چشمه آبگرم ماست خور (منجیل)

14- پارک جنگلی گندلات

15- دهکده ییلاقی بره سر

16- چراغعلی تپه یا تپه باستانی مارلیک با قدمتی بیش از 3000 سال

17- پل خشتی لوشان

18- تپه گرد کول (هزاره قبل از میلاد)

19- تپه کلشی (اوایل هزاره میلاد)

20- بافت تاریخی روستای انبوه

21- غار باستانی دره دربند

22- تپه کلورز (جلالیه)

23- پل سیاهرود

24- تپه رشی

25- قلعه طاهر میرزا (قلعه دختر لویه)

26- قلعه کندلان

27- قلعه دوراهان شیر کوه

28- محوطه جمشید آباد

29- محوطه های باستانی شهران

30- محوطه های باستانی حلیمه جان

31- محوطه های باستانی چمیش

32- محوطه های باستانی نیلی جان

33- قلعه لشگرگاه دوگاهه

34- محوطه های باستانی فیلده

35- محوطه های باستانی شارف

36- محوطه های باستانی جوبن


صومعه سرا

1- غار نارنج پره تنیان

2- تالاب هندخاله، مرگستان، و سیاه درویشان

3- پارک جنگلی سیاه کوه

4- دهکده ییلاقی تنیان

5- باغات چای و مزارع توتون


رودسر

1- منطقه سفید آب رحیم آباد

2- منطقه ییلاقی جواهر دشت

3-منطقه گرما بدشت و زیاز

4-منطقه جنگلی و کوهستانی سرولات و جنگ سرا

5- ساحل زیبای رودسر

6- چشمه آب معدنی و غار سجیران

7- منطقه جنگلی و کوهستانی سرولات بارودی بسیار پرآب رودخانه پل رود

8- منطقه جنگلی سیاهکل رود

9- باغات چای و مرکبات

10- مجموعه ساحلی – اقامتی چابکسر سرولات

11- مجموعه ساحلی – اقامتی رودسر –له له رود

12- مجتمع ساحلی کلاچای – وارجارگاه

13- منطقه لسبو و منطقه آسمانرود در اشکور علیا

14-منطقه زاغوت سر و له له رود

15-دریا و طرح سالمسازی دریای گلسرخ چابکسر

16- بقعه اقا سید جعفر ابیض میانده

17- پل آجری تمیجان

18- بقعه امیربنده کلاچای

19- آسیابهای آبی روستای کاکرود در اشکور

20- میدان شهرداری رودسر با 8 بنای تاریخی

21-بقعه اقا عبداله تمیجان

22- قلعه گردان طول لات

23- امامزاده لشکان در اشکور علیا

24- غار سجیران

25-قلعه بندبن (قاسم آباد)

26- کاخ ناهار خوران

27- بازارهای هفتگی


رشت

1-پارک سبزه میدان

2- پارک دانشجو

3-پارک جنگلی سراوان

4- پارک قدس

5- چشمه آب شور لاکان

6-چشمه چشماگل (طالم سه شنبه)

7-پارک ملت

8-استخر عینک

9- آبگیر پسیخان

10- دهکده ساحلی توریستی جفرود

11-مجتمع ساحلی حاجی بکنده

12- دریاچه سد سنگر

13-آرامگاه میرزا کوچک خان جنگلی (سیلماندراب)

14-باغ محتشم و عمارت کلاه فرهنگی

15-میدان شهرداری

16- عمارت پست

17- موزه رشت

18- خانه قدیری

19- کتابخانه ملی رشت

20- خانه ابریشمی

21-کاروانسرای لات

22- کلیسای ارامنه

23-مجموعه موزه میراث روستایی

24-بقعه دانا علی

25-امامزاده هاشم

26-بازارهای هفتگی

27-مسیرهای گردشگری شهرستان رشت


رضوانشهر

1-پارک جنگلی دکتر درستکار

2-آبشار ویسادار

3-اسپبه مزگت یا سفید مسجد با قدمتی بیش از هزار سال (دنیا چالی)

4- پل آجری پونل

5- بازارهای هفتگی

6- مسیرهای گردشگری


شفت

1- منطقه سیاحتی سیاه مزگی و آبشار دودوزن

2- چنار رودخان

3- مناطق ییلاقی امامزاده ابراهیم و امامزاده اسحاق


لاهیجان

1- تالاب بین المللی امیر کلایه

2- بام سبز و استخر لاهیجان

3- ابشار شاه نشین


لنگرود

1- تالاب بین المللی کیاکلایه

2- پارک فجر

3- ساحل چمخاله

4- منطقه لیلا کوه

5- پارک جنگلی خرما

6- پارک جنگلی بلوردکان

7- پارک جنگلی مریدان

8- استخر ملاط

9- غار لیلرود


سیاهکل

1- کوه درفک

2- منطقه ییلاقی دیلمان و اسپیلی

3- آبشار لونک

4- چشمه آب معدنی لاریخانی

5- آبشار بابا ولی

6- غار اسپهبدان

7- منطقه آغوزی


فومن

1- تالاب خطیب سراگوراب و کهنه گوراب

2- غار نوشه، رودخانه سیاه رود و پلنگ ور

3- پارک ماسوله

4- غار بوزخانه

6- آبشار لار چشمه، خرم بو و گیلون رود

7- چشمه آب معدنی زمزمه و علی زاخونی


ماسال

1- منطقه جنگلی طاسکوه و آری دول

2- منطقه باستانی اسبه ریسه با غارها و صخره های بلند

3- گردشگاه جنگلی ریزه مندان

4- ییلاق شالما

5- چسلی

6 – بیلگاه دول

7- دشت النزه

8 – ویرگاه

9 – رشت پشت

10- اولسبنگاه

11- خشکه دریا

12-غار آبیشو
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

ولی داداشی نماینده منتخب استارا از انتخابات تا كنون خبرتصویری

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

پیام تبریک سال نوی خورشیدی

پیام تبریک سال نوی خورشیدی
ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید باستانی نوروز، شادکامی و سلامت را در سال (اقتصاد مقاوتی، اقدام و عمل) برای همشهریان عزیز مسئلت نموده و مقدم مسافرین گرامی را به بندر زیبای آستارا گرامی میداریم. ان شاء الله با عنایت خداوند دست در دست هم نهاده و پا به پای یکدیگر آینده ای روشن را برای هم میهنان عزیزمان رقم خواهیم زد.
ولی داداشی


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo